1. خانه
  2. اخبار
  3. BIA Forum 2019; بازار اقتصادهای نوظهور، فرصت‌ها و چالش‌ها

BIA Forum 2019; بازار اقتصادهای نوظهور، فرصت‌ها و چالش‌ها

BIA Forum 2019

بازار اقتصادهای نوظهور: فرصت‌ها و چالش‌‌ها

بازار 300 میلیون نفری کشورهای عضو شوروی سابق و حوزه‌ی CIS، فرصت‌ بسیار جذابی برای تجارت و همکاری‌های جهانی ایجاد کرده ‌است BIA Forum 2019 به عنوان بزرگترین رویداد اقتصادی و همکاری‌های بین المللی گرجستان با حضور سران این کشور‌ها و شرکت‌های بزرگ تضمیم ساز در تاریخ 29 خرداد ماه 1398 برگزار خواهد شد. هدف از این گردهمایی آشنایی بیشتر با فرصت‌های اقتصادی، آگاهی از چالش‌های همکاری با کشورهای حوزه CIS و به اشتراک گذاری تجربیات برای پیشرفت اقتصادی هرچه سریعتر است.

BIA Forum 2019 با دعوت بیش از 500 نفر از رهبران کلیدی اقتصادی از 15 کشور، امکان ایجاد فرصت‌های همکاری جدید در این منطقه را فراهم کرده است. BIA Forum 2019 میزبان شرکت کنندگان رده بالایی از بازار سرمایه و هیئت‌های سرمایه گذاری در غالب اعضای دولت‌ها، وزرا، مدیران ارشد شرکت‌های بین المللی، مدیران تامین سرمایه‌ها و IPA ها، هیئت‌های دیپلماتیک و همچنین رسانه های مرتبط خواهد بود.

این همایش زمینه معرفی فرصت‌های حوزه CIS در پروژه‌های سرمایه گذاری، قراردادهای ادغام و مالکیت (M&A)، پروژه‌های نوآورانه، توسعه پایدار و همچنین همکاری با شرکت‌های خارجی برای ورود به حوزه کشورهای  CIS را فراهم خواهد کرد.

برگزارکنندگان این همایش قصد دارند با استفاده از پنل‌های گفتگوی دو طرفه با رهبران مالی و اقتصادی کشورهای حوزه CIS و کارآفرینان موفق و همچنین ملاقات‌های تجاری با صاحبان پروژه و سرمایه به اهداف ذکر شده‌ی همایش جامه‌ی عمل بپوشانند.

کشورهای حاضر در BIA Forum 2019 عبارتند از: گرجستان(میزبان)، روسیه، آذربایجان، ازبکستان، ارمنستان، اوکراین، استونی، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس، لاتویا، لتونی، مولداوی و تاجیکستان.

زمان: 29ام خرداد ماه 1398

مکان: Biltmore Hotel تفلیس، گرجستان


شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان پارتنر بین المللی BIA Forum گرجستان در ایران از کلیه علاقمندان همکاری با بازار جذاب آسیا میانه و قفقاز دعوت به عمل می‌آورد در این رویداد شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88179790 تماس حاصل فرمایید.

 

زمان بندی و شرح پنل‌ها
دانلود بروشور رویداد
فرصت‌های اسپانسری
فهرست