1. خانه
  2. اخبار
  3. چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در کیش برگزار می‌شود

چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در کیش برگزار می‌شود

چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در کیش برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، جزیره کیش در تاریخ 24 لغایت 26 بهمن ماه 1401 میزبان چهارمین دوره نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش خواهد بود .

دستاوردهای موفق که حاصل برگزاری موفق رویدادهای گذشته بوده است؛ برگزارکنندگان نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی را بر آن داشته که با بهره گیری از تجربیات موفق پیشین و با هدف تضمین و تثبیت جایگاه تولیدکنندگان داخلی تجهیزات صنعت پتروشیمی نسبت به برگزاری دوره جدید این رویداد اقدام نمایند.

این در حالی است که، سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه شواریعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت برگزار شد.

برگزاری بیش از 500 جلسه از قبل هماهنگ شده بین مشارکت کنندگان و در نهایت عقد بیش از 126 تفاهم‌نامه به ارزش 50 هزار میلیارد ریال و عملیاتی شدن 80% تفاهم نامه های فوق طی 10 ماه گذشته نشان دهنده عزم راسخ برگزار کنندگان در تحقق اهداف کلان برگزاری این نمایشگاه می باشد.

از همین رو در سال 1401 و در ادامه مسیر تحقق برنامه‌های از پیش تعیین شده، نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در تاریخ 24 لغایت 26 بهمن ماه سال 1401 در جزیره کیش برگزار می شود.


فهرست