1. خانه
  2. اخبار
  3. تسهیلات ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان در KISHINVEX 2019

تسهیلات ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان در KISHINVEX 2019

تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در جزیره کیش، ۹۰ درصد خواهد بود.

به گزارش دبیرخانه رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در نمایشگاه KishINVEX 2019 می‌ توانند با استفاده از تسهیلات ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در قالب پاویون دانش‌بنیان حضور داشته باشند.

بر اساس این گزارش ششمین دوره نمایشگاه بین‌‌‌المللی بورس، بانک ، بیمه و خصوصی‌سازی همزمان با یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

علاقمندان برای حضور در این پاویون و استفاده از تسهیلات نمایشگاه می‌توانند تا ۵ آبان تقاضای خود از طریق سامانه http://deydad.com/kish-invex-2019 ثبت کنند تا در لیست متقاضیان این تسهیلات قرار گیرند.

همچنین قراردادهای تجاری برای محصولات دانش‌بنیان که در حاشیه این نمایشگاه منعقد شوند نیز شامل تسهیلات خواهند بود. بر این اساس وام لیزینگ ۷۰ درصدی با بهره ۹ درصد تا سقف ۷۰ درصد مبلغ قرارداد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی به متقاضیان محصولات دانش‌بنیان تعلق می‌گیرد.

گفتنی است گروه مالی ملت، ایمیدرو، تامین سرمایه امید، تامین سرمایه بانک مسکن، هلدینگ خلیج فارس، بانک شهر، بانک رفاه کارگران، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت سنگ آهن گوهر زمین، شرکت ملی مس ایران، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد مبارکه، بیمه مرکزی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان و شهرداری های شهرهای مختلف کشور از جمله مشارکت کنندگان این دوره از نمایشگاه KishINVEX 2019 هستند.

فهرست