1. خانه
  2. اخبار
  3. تجربه‌ای تازه در برگزاری یک رویداد بزرگ

تجربه‌ای تازه در برگزاری یک رویداد بزرگ

شیوع سریع و نا به‌ هنگام کرونا در سال 1399، منجر به اختلال جدی در فعالیت‌های اقتصادی در سراسر جهان و از جمله ایران شد. این اتفاق موجب شد بسیاری از بخش های اقتصادی با بازنگری در شیوه های فعالیت، خود را با شرایط تازه تطبیق دهند و به این طریق، چرخ های اقتصاد و صنعت را دوباره به حرکت درآورند.

آریا حمیدیان مدیرعامل شرکت بهاران تدبیر کیش با بیان این مطلب گفت: بدنبال اتفاقات ناشی از همه گیری کووید 19، سعی کردیم در کنار شیوه حضوری برگزاری رویدادهای همایشی و نمایشگاهی، توسعه فعالیت روی پلتفرم های آنلاین و غیر حضوری را نیز دنبال نمائیم و به این طریق، موجب تداوم ارتباطات اقتصادی و هم افزایی بیشتر باشیم.

وی افزود: خوشبختانه مدیران و سیاست گذاران سازمان منطقه آزاد قشم رویکرد فعالانه را بر رویکرد انفعالی ترجیح داده و از برگزاری رویداد سوم معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی قشم بر بستر جدید و ارتباط فراگیر با مشتریان و مخاطبان استقبال کردند و ما توانستیم تجربه ای نو و تازه را شاهد باشیم.

مجری برگزاری رویداد فرصتهای سرمایه گذاری قشم در حوزه انرژی در ادامه افزود: پس از اخذ موافقت اولیه، مطالعات کاملی صورت گرفت و در نهایت تصمیم گرفتیم این رویداد را در یکی از مدرنترین استودیوهای تلویزیونی که با رویکرد کارآفرینی و استارت آپی در کارخانه نوآوری به عنوان شعبه دوم پارک علم و فناوری پردیس برگزار نمائیم که با استقبال بسیار خوب و بازخوردهای قابل توجه روبرو شدیم.

وی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه در سالهای اخیر، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه قابل توجهی در زیست بوم نوآوری صورت گرفته که موجب توسعه و به روز رسانی کسب و کارها شده اند. در این زمینه نیز ما توانستیم با برنامه ریزی دقیق و حمایت مدیرعامل محترم و سایر مدیران سازمان منطقه آزاد قشم، تمامی مباحث جدید در زمینه طرح ها و اقدامات در دست انجام در جزیره قشم را در فضایی تعاملی به سمع و نظر علاقمندان و سرمایه گذاران برسانیم و دچار ایستایی و رکود نشویم.به گفته آریا حمیدیان، رویداد سوم طی 2 روز در تاریخ 20 و 21 بهمن سال گذشته با رعایت تمامی موازین بهداشتی و سلامتی در استودیو vcast  در کارخانه نوآوری برگزار شد و سخنرانان و پنلیست ها به تشریح مشوقهای قانونی تازه، مزایای سرمایه گذاری، معرفی طرح های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، ذخیره سازی، سوخت رسانی، نیروگاههای خورشیدی، تولید و انتقال برق و طرح های صنایع پائین دستی پتروشیمی پرداختند.

مدیرعامل بهاران تدبیر کیش، در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری حرفه ای رویدادهای نمایشگاهی در توسعه و ارتقاء همکاری های اقتصادی و مراودات تجاری بازرگانی و صنعتی گفت: بهاران تدبیر کیش به عنوان مجری رویدادهای اقتصادی از جمله کیش اینوکس، نمایشگاه توانمندی های ساخت داخل در صنعت پتروشیمی و سلسله همایش های معرفی فرصتهای سرمایه گذاری قشم نقش اثرگذاری در توسعه ارتباطات این حوزه و به هم رسانی بخش ها و افراد کلیدی این حوزه داشته است.

فهرست