1. خانه
  2. اخبار
  3. بهاران تدبیر کیش، حامی انتخاب مرد سال صنعت نفت ایران

بهاران تدبیر کیش، حامی انتخاب مرد سال صنعت نفت ایران

بهاران تدبیر کیش، حامی انتخاب مرد سال صنعت نفت ایران

در سال ۱۳۹۹ علی رغم تحریم های ناعادلانه بین المللی و تلاش‌های بسیاری از کشورها به ویژه ایالات متحده آمریکا در راستای جلوگیری از صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی ایران و نیز جلوگیری از توسعه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور، دستاوردها و موفقیت چشمگیری در این حوزه تحقق یافت. در مسیر دستیابی به این موفقیت ها، علاوه بر سیاست گذاری های کلان در کشور، درایت، تخصص و تلاش‌های فعالان این حوزه نقش بزرگی ایفا نمود. پایگاه خبری انرژی نیوز در اقدامی ارزنده و با تشکیل هیئت داوری نسبت به نظر سنجی و انتخاب مردان سال صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ایران اقدام نموده است.

شرکت بهاران تدبیر کیش به پاس قدردانی از بزرگان صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور افتخار همراهی با دست اندرکاران این نظر سنجی را در قالب حامی رویداد انتخاب مرد سال صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور بر عهده گرفته است. با آرزوی موفقیت های بیشتر برای کلیه دست اندرکاران آبادانی و توسعه اقتصادی این سرزمین.

جزئیات انتخاب مردان سال صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور:

  • مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مرد سال صنعت نفت
  • جعفر ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس مرد سال صنعت پتروشیمی
  • حسن تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مرد سال صنعت گاز
  • آقایان امیرحسین بحرینی مدیرعامل پلیمر آریا ساسول، علیرضا صادق‌آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، محمود امین‌نژاد مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس را به‌عنوان مدیران «استراتژیست» سال صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران
  • نصرالله سردشتی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران مرد سال نفت شرکت ملی نفت ایران
  • رسول اشرف‌زاده مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول) مرد ارزش آفرین صنعت نفت
  • آقایان محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم، عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و تقی صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری مدیران نمونه و مدافعان تولید گاز پارس جنوبی
  • آقایان حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام، هاشم نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، سیاوش درفشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز، سیدرضا قاسمی شهری مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان و علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون به عنوان مدیران نمونه صنعت نفت در حوزه حفظ و نگهداشت تولید انتخاب گردیدند.
فهرست