1. خانه
  2. اخبار
  3. برگزاری موفقیت آمیز نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک 2022)

برگزاری موفقیت آمیز نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک 2022)

نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک 2022) در تاریخ 22 لغایت 24 آذرماه در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

این رویداد در راستای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری صنعت نفت ایران و با هدف جهت دهی شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی و پژوهشی به سمت نیازهای صنعت نفت، آشنایی با آخرین دانش و تکنولوژی روز این حوزه، بررسی فرصت ها و چالش های شرکت های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، افزایش بهره وری و تقویت رقابت پذیری و گام برداشتن در مسیر رونق کسب و کارهای دانش بنیان و فناور این حوزه برگزار گردید.

در این رویداد بیش از 20 نشست تخصصی معرفی ظرفیت های همکاری و ارائه آخرین نیازهای فناورانه شرکت های تابعه وزارت نفت و همچنین ارائه توانمندی های بیش از 60 شرکت دانش بنیان در همین نشست ها با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت ( شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ) برگزار گردید.

از دستاوردهای این رویداد در راستای ارائه توانمندی های شرکت های دانش بنیان و تبادل نظر در نشست های تخصصی بیش از 400 مقاله  و جلسه تجاری b2b نیز برگزار گردید. این نشست ها و ملاقات های تجاری منجر به انعقاد بیش از 9 تفاهم نامه رسمی و 48 مورد تفاهم نامه اولیه شد.

برای آگاهی از گزارش عملکرد نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ایران (پتروتک 2022) اینجا را مطالعه کنید.


فهرست