1. خانه
  2. اخبار
  3. برگزاری مراسم افتتاحیه احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس

برگزاری مراسم افتتاحیه احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، کلنگ احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس زمین خورد.

 

مراسم افتتاحیه فاز سوم پارک علمی فناوری پردیس توسط شرکت بهاران تدبیر کیش، برگزار کننده رویدادهای ملی و بین المللی صبح روز یکم شهریور ماه 98 و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری،  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی  ،محسن بندپی استاندار تهران، سعید محمدزاده معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امورخارجه برگزار شد. کلنگ فاز سوم پارک فناوری پردیس  با هدف توانا سازی کارآفرینان و فناوران وآماده سازی افراد دغدغه مند دارای طرح های  نوآورانه بر زمین زده شد.با افتتاح این فاز از پارک علم و فناوری پردیس، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از حمایت های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره مند می شوند .

این پروژه دانش بنیان از تیرماه سال جاری باکارفرمایی پارک علم و فناوری پردیس معاونت علمی  توسط شرکت پیمانکار آغاز می شود  و شرکتها برای استقرار در این فاز جذب و پذیرش می شوند.این طرح با پیمانکاری شرکت مهندسی شمس عمران ، مشاوره شرکت کالبدی آسیا و مدیریت شرکت مهندسین مشاور شورا تکمیل می شود.

 فاز سوم پارک علم و فناوری پردیس در 21 هکتار و 85 قطعه مجزا میزبان نوآوری کسب و کارهای دانش بنیان و واحدهای فناور خواهد بود.در حال حاضر 300 شرکت دانش بنیان و واحد فناور در پارک علم فناوری پردیس مستقر هستند که با افتتاح فاز جدید، به این ظرفیت افزوده خواهد شد.

افتتاح هتل پارک، باشگاه ورزشی و مهد کودک پارک که خدمات عمومی را ارایه می دهند از دیگر بخش های هفدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس است .برای واحدهای دانش بنیان و واحدهای فناور که در این فضا حضور دارند، زیرساخت های مورد نیاز مورد توجه قرار گرفته است.

فهرست